طراحی سایت پداس

مشاوره و ساخت پروژه های نرم افزاری

مشاوره رایگان 34522933-026


خبرهای اندروید


کاربران Galaxy S7 edge گوش به زنگ باشند


طلاعات جدیدی که از مستندات دریافت تاییدیه‌های WiFi برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ منتشر شده حکایت از آن دارد که به زودی شاهد عرضه بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو برای طیف قابل توجهی از محصولات این شرکت کره‌ای خواهیم بود.

کاربران Galaxy S7 edge گوش به زنگ باشند

فرایند عرضه اندروید ۸.۰ اوریو برای گلکسی اس ۸، گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ پشت‌سر گذاشته شده و حالا سامسونگ، محصولات دیگر خود را در لیست انتظار دریافت این آپدیت قرار داده است. گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در میان جدی‌ترین نامزدهای دریافت اندروید ۸.۰ اوریو هستند و البته سامسونگ قصد دارد بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو را برای میان‌رده‌های هوشمند خود نیز عرضه کند.

نکته قابل توجه اینکه به تازگی طیف قابل توجهی از گوشی‌های هوشمند سامسونگ در قالب تجهیز به اندروید ۸.۰ اوریو در Wi-Fi Alliance رصد شده‌اند. در میان این محصولات می‌توان به شگفتی‌هایی نظیر Galaxy A5 (2017) و Galaxy A3 (2017) اشاره کرد. علاوه بر این،Samsung Xcover 4، Galaxy S7 و Galaxy S7 edge هم در لیست یادشده به چشم می‌آیند.

علاوه بر لیست یادشده، انتظار می‌رود Galaxy Tab S3 هم بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو را دریافت کند. متاسفانه، به‌نظر می‌رسد گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج برای قرارگرفتن در صف انتظار دریافت این بروزرسانی، کمی قدیمی شده‌اند. از همین رو انتظار نمی‌رود این دو گوشی هوشمند در آینده، بروزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را دریافت کنند.