طراحی سایت پداس

مشاوره و ساخت پروژه های نرم افزاری

مشاوره رایگان 34522933-026


خبرهای اینترنت


تلگرام بلای جان اقتصاد ایران


در حالی که در سال های اخیر سرمایه ایرانی منفی شده است و این روزها اوضاع ارز حال مناسبی ندارد در چنین شرایطی بدترین خبر ممکن باز شدن یک کانال جدید از طریق ارز دیجیتال تلگرام هم برای تقاضای خروج سرمایه و هم برای خروج سرمایه است.

 تلگرام بلای جان اقتصاد ایران

پول اینترنتی یا همان ارزهای دیجیتال به طور معمول تقاضا محور هستند و ایجاد شبحی از یک تقاضا ولو اندک قیمتشان روی نردبان صعود می‌‌رود. با این تفاسیر یک شبکه اجتماعی زمانی رأساً اقدام به انتشار ارز دیجیتال می کند صدها راه مختلف برای ایجاد تقاضا بر روی آن دارد؛ از فروش برخی امکانات فنی تا سرویس پرداخت "گرام". در این زمان با احتمال بسیار بالا گرام یا همان ارز دیجیتال تلگرام یکی از موفق‌ترین تجارب کریپتو کارنسی خواهد بود و بازار آن به شدت سایز خواهد گرفت.

 

گرام استراتژیم جدید صهیوتیست هاست

عبدالمجید شیخی کارشناس اقتصادی در گفتگو با خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان  اظهار داشت: پول های مجازی استراتژی جدید صهیونیست‌هاست که باهدف جایگزینی دلار انجام می شود چرا که دلار در حال از دست دادن جایگاه بین‌المللی خود است. یعنی پشت این مسئله همان بحث دهکده جهانی یا نظم نوین جهانی می باشد.

شیخی گفت: این پول  یک برنامه از پیش طراحی شده است که در صدد تسلط بر پول و دارایی ملل است. این پول به طرزی اقتصاد را دور می زند بدون اینکه پشتیبان فیزکی، اعتباری و علمی داشته باشد.

این کارشناس اقتصادی ادامه داد: اعتبار این پول دست طراحان اصلی این برنامه است و اخیرا مشاهده شد قیمت یک ارز دیجیتالی از 14 هزار دلار به 6هزار دلار سقوط کرد و این یعنی این پول بی اعتبار است. البته برخی ها عنوان می کنند این پول مزایایی همانند دور زدن تحریم ها دارد که باید در جواب اینها گفت که این مسئله طعمه ای بیش نیست. همانند شرکت های گلد کوییست که با طعمه هایی افراد زیادی را جذب کردند و یک دفعه همه را به زمین زدند.