طراحی سایت پداس

مشاوره و ساخت پروژه های نرم افزاری

مشاوره رایگان 34522933-026


خبرهای برنامه نویسی


طراحی سایت پداس


طراحی حرفه ای و بهینه وبسایت در کرج ، ما از صفر تا ۱۰۰ کسب و کار کنار شما هستیم

طراحی سایت پداس

چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا نداشته باشیم!!؟؟

شاید باور این نکته برای بسیاری از افراد سخت باشد اما هنوز هم با وجود هزینه بسیار مناسب طراحی سایت و در آمد بسیار زیاد حاصل از آن ، افراد زیادی سایت ندارند و یا سایتی که به سود آوری رسیده باشد برای خود دست و پا نکرده اند. از آنجاییکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است بر آنیم که اهمیت طراحی سایت در کرج را برای شما دوستان مقیم این شهر توضیح دهیم.همانطور که میدانید  کرج یکی از کلانشهرهای ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکز شهرستان کرج است.  جمعیّت این شهر در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود. ایجاد فرصت های مختلف شغلی در این کلانشهر ما را بر آن داشت تا با طراحی سایت اختصاصی برای شهر کرج ، خدمتی خاص به شرکت ها و مشاغل مختلف شاغل در این استان کرده باشیم.

طراحی سایت حرفه ای در کرج

مزایای داشتن سایت و بازاریابی آنلاین

اینترنت دروازه ورود هر یک از افراد جامعه و سازمان های به بازارهای بزرگ جهانی و منطقه ای ست  .اگر تجارت الکترونیک را برای خود ضروری میدانید ، طراحی سایت و ایجاد یک پایگاه اینترنتی (طراحی وب سایت) انحصاری مهمترین قدم برای شما محسوب میشود . امروز دیگر همگی میدانیم که یک وب سايت تائير قوي بر اعتماد مشتري هاي هر شغل و حرفه ای دارد.  دیگر نمیتوانید در دنیای امروزی و در بیزینس خود موفق باشید و یک وبسایت حرفه ای برای خود طراحی نکرده باشید. شاید شما در محیط واقعی یک برند یا شرکت یا سازمان شناخته شده نباشید، اما به مدد طراحی سایت حرفه ای در کرج، میتوانید برای خود بصورت آنلاین و مجازی برندسازی کنید و از این برند همانند بسیاری از شرکت های مشهور در عرصه کرج، کسب درآمد کنید.

آیا شما میدانید مدیر دیجیکالا چه کسی ست؟ محل دیجیکالا در کجا واقع شده؟ چند پرسنل در این شرکت مشغول به فعالیت هستند؟

احتمالا خیر. اما قریب به یقین بارهای با خرید از این سایت ایرانی برای او سود آوری داشته اید.

چرا شما چنین فرصتی برای خود دست و پا نمی کنید؟

مزایای داشتن سایت:

 1. در دسترس مشتری بودن آن در هر زمان شبانه روز
 2. کاهش هزینه ها
 3. جلوگیری از اتلاف زمان در پاسخگویی به سوالات مشتریان
 4. کسب درآمد از مشتریانی که شاید هیچ وقت نبینید (جذب مشتریان بالقوه)
 5. صرفه جویی در تبلیغات موثر و افزایش ارزش تبلیغات
 6. وجود وب سایت، اعتبار شما را افزایش می‌دهد 

 

هزینه های داشتن یک سایت:

اگر به اهمیت داشتن یک سایت پی برده اید بد نیست هزینه های بسیار مناسب آن را نیز با هم مرور کنیم. عمده سوالاتی که فعالان بازار و شرکت های مقیم کرج از کارشناسان ما در طراحی سایت پداس می شود در مورد هزینه های داشتن سایت است. شاید تجربه های بد دوستان باعث این نگرانی شده باشد. متاسفانه تعداد شرکت های طراحی سایت با کیفیت در کرج زیاد نیست.  در مقاله معرفی شده در زیر سعی شده است نگرانی های شما را بابت هزینه طراحی سایت تا حدود زیادی مرتفع کنیم. با اینکه شما میتوانید به رایگان نیز برای خود سایت طراحی و آماده کنید، ما در اینجا در مورد هزینه های یک سایت کاملا حرفه ای با شما صحبت خواهیم کرد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت آنطور که تصور میکنید هزینه های بالایی ندارد و بصور کلی شامل هزینه های زیر می شود:

 1. دامنه یا آدرس سایت  (شروع از سالیانه 16 هزار تومان)
 2. هاست (محل ذخیره سازی سایت )   (شروع از سالیانه 9۰ هزار تومان)
 3. هزینه طراحی سایت  (شروع از سالیانه  تومان)
 4. هزینه تولید محتوا برای سایت   (شروع از ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان)
 5. هزینه سئو سایت  (شروع از ۳۵۰ هزار تومان)
 6. هزینه پشتیبانی سایت  (شروع از ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان)

 

آیا میدانید؟ بر اساس تحقیقات به عمل آمده از بدو ورود کاربران به وب سایت تنها ۳ ثانیه زمان می برد تا کاربر درباره کاربردی بودن یا نبودن سایت شما تصمیم قطعی بگیرد. بر همین اساس اگر در نگاه اول در جلب توجه کاربران به خوبی عمل نکنید ، قطعا آن ها را از دست خواهید داد .

حقیقت این است که در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت بسیاری را می بایست به خرج دهید زیرا می تواند در رسیدن یا نرسیدن شما به موفقیت و تبدیل کاربران به مشتری برای شما به شدت تاثیرگذار باشد . شاید مهمترین قدمی که شما می بایست بردارید همین قدم است. بهره گرفتن از دانش یک تیم خوب طراحی سایت در کرج برای تضمین موفقیت شما کاملا ضروری ست.

بیشتر مشتریان ما پیشتر با شرکت های دیگر تجربه های ناموفقی داشته اند. امروزه افراد زیادی مدعی داشتن دانش طراحی سایت و بهینه سازی آن هستند. متاسفانه راه اثبات مناسبی برای این موضع در دسترس شما نیست. ما در مقاله زیر روش هایی به شما پیشنهاد داده ایم تا با آنها از شرکت طراحی سایت بخواهید شما را مجاب کنند.

مزیت های یک شرکت طراحی سایت خوب :

یکی از مواردی که می بایست در شرکت طراحی شما رعایت شود این است که طراحی وب سایت شما با مورد بررسی قرار دادن نقاط قوت تان پیش رود و این مسئله را در اولویت کار های خود قرار دهد .

شرکت طراحی سایت میبایست مزیت های بیزینس شما را بخوبی بررسی کند تا بتواند با پیشنهاد موثر ، بازدید کننده مفیدی برای شما جذب کند. و البته ضروری ایست که با محل فعالیت شما بخوبی آشنا باشد تا بتواند در انتخاب کلمات کلیدی مناسب یاری رسان شما باشد. برای مثال وقتی صحبت از طراحی سایت برای کسب و کارهای مقیم کرج میشود، تیم وینتو با شناختی که از کلمات کلیدی مناسب این منطقه دارد میتواند مشتری های بالقوه را برای شما جذب کند.
هم چنین یک شرکت طراحی سایت خوب میبایست برای برقراری ارتباطی نزدیک تر و بهتر میان کاربران وب سایت و مدیریت سایت ، بخش مربوط به تماس با ما را به بهترین صورت ممکن طراحی نماید . اصلی ترین هدف یک شرکت طراحی سایت حفظ مشتریان وب سایت با افزایش کاراکتر های موثر در جذابیت یک سایت می باشد .

در زیر لیستی از باید های طراحی سایت کرج برای دوستان مقیم در کرج آورده شده است:

 1. یک طرح و نقشه راه منطقی برای طراحی و پیاده سازی وب سایت مناسب شهر کرج
 2. نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم وب سایت :
 3.  در طراحی وب سایت کرج از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای منوها و لینک ها استفاده شود
 4. امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای و از جمله آن طراحی سایت کرج است.
 5.  استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی کرج و استان البرز
 6.  نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای می باشد.
 7. صفحه سوالات متداول را در وب سایت حرفه ای خود حتما قرار دهید.
 8.  برای وب سایت حرفه ای خوب یک میزبان حرفه ای پیدا کنید.
 9. سازگار با موتورهای جستجو
 10. سازگار با کسب و کار های عرضه شده در کرج
 11. طراحی بروز
 12. بارگزاری سریع صفحات وبسایت برای ایرانیان

برخی از ویژگی های طراحی سایت توسط پداس

تا به اینجای کار شما به اهمیت داشتن سایت و اصول مهم در طراحی سایت آشنا شده اید. باید ببینیم وینتو چه تمایزی با دیگر رقبای خود در این زمینه دارد. از نگاه پداس طراحی یک سایت حرفه ای برای کرج میبایست بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایت شما معنا پیدا کند. با رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت میتوان یک سایت جذاب در بین دیگر رقبا داشت. مواردی که در زیر مطرح کرده ایم  و دیگر خصوصیاتی نظیر سرعت لود شدن بالای سایت، امنیت بالا ، بهینه سازی سایت و سئو و البته مباحث مربوط به گرافیک و چیدمات سایت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا میتواند به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت شما در اینترنت منجر شود.

ما بخوبی میدانیم که سایت شما میبایست با:

 1. گرافیک جذاب داشتن
 2. انطباق با خواست مشتری در طول زمان
 3. داشتن امنیت بالا
 4. محتوای مناسب و کابرپسند
 5. سازگاری بودن با تمام مرورگرهای رایج
 6. رساندن کاربر در حداقل زمان به هدف
 7. لود سریع سایت
 8. و مقیاس پذیر باشد
 9. تازه بودن از باب محتوا اختصاصی برای کرج

در کسب مشتری بالقوه کمک حال شما باشد.

در نظر داشته باشید که يک طراحي حرفه اي، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفيد از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزايش اعتماد مشتريان به شرکت شما و حتی بیزینس ساده شما خواهد شد. همچنین یک وبسایت خوب به مردم مي فهماند که شما داراي دانش و به روز هستيد. اگر شما در طراحي يک سايت با کيفيت برای حرفه خود در کرج و داراي اطلاعات مفيد هزينه کنيد، مردم حتما تحت تاثير قرار خواهند گرفت .

از آنجایی که بسیاری از کسب و کار ها در قشر های مختلف جامعه به انجام طراحی وب سایت پرداخته اند ، علاقه مندان زیادی برای طراحی وبسایت در کرج به وینتو اعتماد نموده اند که نتیجه آن در بازدهی بالای سود آوری از جانب آنها نمایان بوده است.

برای سفارش طراحی سایت در کرج یا آگاهی بیشتر میتواند به رایگان با متخصصین پداس تماس بگیرید. شماره های سایت در پایین سایت قابل رویت است. مشاوره پداس را از دست ندهید.