طراحی سایت پداس

پداس

مشاوره ، طراحی سایت ، اتوماسیون

پداس،پاسخی به نیاز شماست


طراحی سایت ، سئو ، طراحی اپلیکیشن موبایل و بازاریابی اینترنتی

უფასო რჩევა : 34522933-026

گرافیک

قالب سایت

طراحی قالب سایت ریسپانسیو
قالب‌های ما بصورت ریسپانسیو (واکنشگرا) طراحی و برای نمایش در دستگاه‌های متفاوت مانند موبایل، تبلت و کامپیوترهای رومیزی بهینه شده‌اند. با طراحی سایت ریسپانسیو، سایت شما در نمایشگرهای با اندازه‌های متفاوت زیبا و کاربرپسند دیده خواهد شد.

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی سایت و مزایایی که طراحی سایت برای کسب وکارها و مشاغل دارد با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود.
طراحی وب سایت شما را مطابق با اصول سئو پیاده سازی میکنیم تا افزایش بازدید بیشتر شما را سریعتر به موفقیت برساند.
طراحی سایت دقیقا طبق نظر کارفرما وجه تمایز پداس است ، طراحی سایت پداس در طی سالیان درامر طراحی سایت و بهینه سازی سایت رضایتمندی کارفرمایان خود را در اولویت قرار داده است.
طراحی سایت و مزایایی که طراحی سایت برای کسب وکارها و مشاغل دارد با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود. طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن توانسته است معرفی روشنی از خدمات و سرویس هایی که کسب و کارها برای مشتریان خود دارند را فراهم نماید. کاربران به راحتی وارد طراحی سایت شما می شوند و متناسب با نیاز و خواسته خود وارد صفحه و بخش مورد نظر می شوند و به کسب اطلاع اقدام می نمایند

سئو

საიტის ოპტიმიზაცია

سئو وب سایت در بستر طراحی سایت ها کمکی در جهت بازاریابی اینترنتی کسب و کارها خواهد بود که هدف مطلوب شرکت طراحی سایت پداس برای مشتریان طراحی وب سایت و طراحی پرتال خود می باشد. طراحی سایت خود را بر محوریت کلمه کلیدی مشخصی تعریف نمایید. این امر در سئو طراحی سایت شما کمک بسیاری خواهد نمود و موجب می گردد موتورهای جستجو سایت شما را در آن کلمه کلیدی بشناسد تحت این شرایط طراحی سایت و تولید محتوای هدفمند معنای خود را پیدا خواهد نمود. طراحی سایت خود را با کلمات کلیدی مرتبط در رنکینگ بالا قرار دهید تا بتوانید ترافیک بالایی را به سمت کسب وکار خود هدایت نمایید

تجارت الکترونیک

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی با موتورهای جستجو به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. در روش رایگان با بهینه سازی صحیح و اصولی وب سایت و استفاده از تکنیکهای سئو، وب سایت شما در نتایج جستجو بالاتری نسبت به سایر وب سایتها قرار می گیرد و بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند و فروش وب سایت را افزایش دهند. در روش پولی موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل در راستای ارتقای بازاریابی اینترنتی علاوه بر روش فوق این امکان را به کاربران می دهند که با پرداخت هزینه برای یک کلمه کلیدی خاص در بالای نتایج جستجو ظاهر شوند.
ابزار دیگر بازاریابی اینترنتی استفاده از شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک می باشد. این روش نیز به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. در روش رایگان فعالیتهای منظم شما در شبکه های اجتماعی کاربران را با برند شما و محصولاتی که ارائه می دهید آشنا می کند. روش پولی نیز در ازای پرداخت هزینه، تبلیغ شما در صفحات مختلف این شبکه ها ظاهر می شود. بازاریابی اینترنتی در شبکه های اجتماعی نسبت به بازاریابی با موتورهای جستجو از شانس کمتری برای جذب ترافیک و خریدار برخوردار می باشد اما می توان از آنها به بهترین شکل ممکن برای معرفی برند و محصولات خود استفاده کرد.

იდეა შენ, ძლიერი განხორციელება us

تجارت اینترتی


اگر قصد دارید کسب و کار اینترنتی جدیدی راه اندازی کنید یکی از نکات مهم قبل از صرف زمان و هزینه، بررسی همه جانبه ی تصمیم بزرگ تان است. کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار یا تجارت کار راحتی نیست و قطعاً مستلزم بررسی اصولی چالش های پیشروی تان است. باید عوامل موفقیت و عدم موفقیت، فرصت و تهدیدهای محیط و قوت و ضعف هایتان کاملاً بررسی گردد. البته در اینجا بررسی به تنهایی و بدون راهنما نیز میسر است ولی همانگونه که می دانید راهنمایی فردی بیرونی قطع به یقین در تسهیل تصمیم‌گیری و اجرایی نمودن مقدمات کارتان بسیار مفید خواهد بود و می تواند نوع نگاه شما را تغییر دهد
شرکت پداس با تخصص و دانش خود در زمینه ی طراحی سایت با جدیدترین متد های روز دنیای وب پا به عرصه وب جهت خدمت به هموطنان عزیز گذاشته است. تیم ما آماده پاسخ گویی به نیازهای مشتریان در طراحی سایت واکنش گرا(ریسپانسیو)، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت با قالب های اختصاصی می باشد.